Dil öğretimini yabancı ve yerli öğretmenler ile sağlıyoruz; üst düzey verimlilik için, öğrencilerimizi iki öğretmenin kombinasyonu ile çalışmaya teşvik ediyoruz.

Bunun ilk sebebi farklı aksanları duyarak dinleme becerinizi geliştirmiş ve çeşitlendirmiş oluyorsunuz, ikincisebebi ise yabancı öğretmenlerin gerçek hayat deneyimi ve yerli öğretmenlerin akademik ve gramer bilgisi gibi eğitimcilerin güçlü yanlarından faydalanmış oluyorsunuz.  

Özel Dersler

 

Şu an kurumumuzda İngilizce, Almanca, Türkçe ve Macarca dersleri veriyoruz. Bu dersler öğrencilerin amaç ve isteklerine göre hazırlanmış derslerdir. Çoğu öğrencinin tercihi olan derslerimiz:

  •  İş görüşmesi İngilizcesi & Simülasyonu

  •  Genel Konuşma Pratiği

  • Sınavlara Hazırlık

  • İş İngilizcesi

Dersler birebir Macaristan’daki merkez ofisimizde ya da Skype üzerinden online olarak yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için, İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Özel Derslerimiz 60 dk/₺50'den başlayarak ücretlendirilmektedir.

Talepler üzerine sıklıklapromosyon ve indirim fırsatları sunduğumuz için, lütfen konu ile ilgili bilgi alınız.

Kurslar

Sınavlara Hazırlık Kursları birçok sebepten dolayı çok önemlidir, belki sizin yurtdışına vize almanızı, en iyi üniversitelerden birine girmenizi ya da hak ettiğiniz işe kabul edilmenizi sağlayacaktır. Halen eğitimi devam eden IELTS hazırlık öğrencilerimiz bulunmaktadır.

Genel İletişim Kursları İngilizce konuşma pratiğini geliştirmek isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Kursumuz, öğrencilerin seviyelerine bağlı olarak pek çok konuyu kapsamaktadır. Kursun sonunda öğrenci, konuları etkili bir şekilde tartışabilecek, fikirlerini ifade edebilecek ve alternatif fikirleri değerlendirebilecektir. 

İş iletişim Kursları Çalışma ortamında İş İngilizcesi pratiğini geliştirmek isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Kursumuz, çeşitli iş ve işyeri konularını kapsamaktadır. Bu kursu alacak öğrencilerin en az Pre-intermediate seviyeye sahip olması gerekmektedir.

Kurslar, 60 dk/₺13'dır.